e-mobile.lv logo

Vēlies iegādāties klasisku auto? Noteikti apskati
piedāvājumus no Japānas!

Uzzināt vairāk

nekādu saistību • ekspertu palīdzība

Mēs palīdzēsim Tev atrast labākos piedāvājumus
atbilstoši Tavam budžetam.

Katru nedēļu Japānas izsolēs nonāk vairāk kā 1,000 auto, kuriem stūre atrodas kreisajā pusē. Mēs palīdzēsim atrast kvalitatīvākos un izdevīgākos piedāvājumus.

Kādēļ klasisks auto?

Šādi auto ir kā labs vīns - to vērtība tikai pieaug, ja par tiem pienācīgi rūpējas. Un Eiropas klasisku auto izsoles liecina par to, ka pieprasījums pēc šādiem auto tikai pieaug.

Kādēļ no Japānas?

Japānā rietumos ražotās automašīnas ir labklājības un statusa simbols. Pret tām izturas īpaši rūpīgi, gadā nobraucot vien 3,000 - 8,000 km. Tādeļ veci auto Japānā ir lieliskā stāvoklī, un mazā pieprasījuma dēļ, to cenas ir ļoti izdevīgas.

Pieredze

Līdz šim Japānas izsolēs esam iegādājušies jau vairāk kā 10 klasiskus spēkratus, tādēļ labi pārzinām šī tirgus īpatnības. Labprāt dalīsimies iegūtajā pieredzē ar Tevi.

1. Apskati piedāvājumus

Cars2Europe logo

Ar Japānas tirgus piedāvājumā esošajiem transporta līdzekļiem vari iepazīties mūsu sadarbības partnera mājaslapā cars2europe.com.

2. Aizpildi pieteikumu

Kad esi atradis iespējamos variantus, aizpildi pieteikuma anketu šajā lapā vai zvani mums un mēs palīdzēsim noskaidrot papildus informāciju par Tev interesējošajiem transporta līdzekļiem.

3. Veic pasūtījumu

Izvēloties auto, mēs palīdzēsim ar izsoles procesu, dokumentu sakārtošanu, kā arī transportēšanu.

Šie ir tikai daži no īpašajiem auto, kurus esam iegādājušies Japānā.

Aizraujošs stāsts par 1998. gada Mercedes-Benz SL320 SL55. Šajā video Hedijs pastāsta par ekskluzīvu Audi RS6 V8 4,2L, kas Latvijā ieradies tiešā ceļā no Japānas. Piedāvājam iepazīties ar vairākiem auto, kas šobrīd pie mums atrodas pirmspārdošanas fāze. Elegants, 13 gadus vecs BMW 745i, kurš ir lieliskā tehniskā un vizuālā stāvoklī.

Vēlies iegādāties klasisku auto no Japānas? Aizpildi
pieteikuma anketu vai zvani +371 22338877.

Pieteikties

nekādu saistību • ekspertu palīdzība